HAKKIMIZDA

Go Fit Wellness Nedir?

Kişiye özel egzersiz ve sağlıklı yaşam stüdyosu olup, misafirlerimize uzman eğitmenler ile ihtiyaçlara göre planlanan, rezervasyon alınarak birebir hizmet verilen butik antrenman stüdyolarıyız

bireysel antrenör eşliğinde(PT)

Kişisel antrenör (Personal Trainer) size özel antrenman planı yapan, antrenmanınız esnasında hareketleri doğru yapmanız için size hareketlerin gerekliliklerini anlatan, antrenmanınızda size yardımcı olan, sakatlanmanızı engelleyen, antrenman bilimi konusunda profesyonel kişidir.

fonksiyonel antrenman

Fonksiyonel antrenmanlar, vücudun işlevsellik kazanmasını amaçlayan hareketlerden oluşan bir antrenman disiplinidir. Bu antrenmanlar, tüm vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bunları değişik amaçlarla peş peşe yaptıran, değişik yoğunluktaki ve süredeki antrenmanlardır.
Bir antrenman, fırlatma, itme, çekme, çömelme, zıplama, ivmelenme hareketlerini değişik sıralarda, tekrar ve zorluklarda bir araya getirir.

EMS antrenmanı
EMS (ELECTRIC MUSCLE STIMULATION) NEDİR?
Elektrikli Kas Uyarılması 

EMS, Electric Muscle Stimulation (Elektrikli Kas Uyarılması)'nın kısaltmasıdır ve uzun yıllardır özellikle fizik tedavi alanında kullanılan bir sistemdir. 
Bu doğal ilkeyi, standart egzersizlerle harekete geçirilmesi güç olan en derin kas gruplarını harekete geçirmek için kullanır.Bu,dışardan kasa ek uyarılar sağlayan özel EMS Antrenman elbisesi sayesinde gerçekleşir.

boks antrenmanı

temel seviye olarak kişiye özel öğretilen spor branşıdır. yağ yakımı ve kas yapısını gelişmesine de destek olur

performans antrenmanı

Bir fiziksel aktivitenin gerektirdiği, fizyolojik,  biomekanik ve psikolojik verim olarak tanımlanmaktadır. sporcunun somut olarak fiziksel fizyolojik biomotorik ve psikolojik olarak ortaya koyduğu verim düzeyi olarak özetlenebilir.
bu antrenman ile kişilerin gerek branş gerek günlük yaşamdaki fiziksel verimliliği artması hedeflenmektedir

Uzman diyetisyen eşliğinde beslenme desteği

Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürebilmek isteyen veya sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı amaçlayan insanlara, ihtiyaçlarına göre beslenme programı oluşturmak için verdiğimiz hizmet